Gurur duyduğumuz başarımızın mimarları

HAKKIMIZDA

Çocuk sahibi olma arzusu yaşamın en heyecanlı duygularından biridir. NOVAFERTIL, çocuk isteği gerçekleşmeyen çiftlerin tanı ve tedavisi amacıyla kurulmuş bir merkezdir. Ülkemizin tüp bebek konusunda önde gelen merkezlerinden biri olan NOVAFERTIL, en yeni bilgiler ışığında gerek klinik gerekse laboratuvar aşamasında en son teknolojiyi kulllanmaktadır. Dünya standardının üzerindeki gebelik oranlarımız bunun bir göstergesidir. Değerli anne/baba adayımız, her yıl yüzlerce çifte çocuk sevincini yaşatıyoruz.12 yıllık tecrübe ile Türkiye ve Libya'da faaliyet gösteren NOVAFERTİL Tüp Bebek Merkezleri sadece yardımla üreme konusunda tanı ve tedavi hizmeti vermek üzere kurulmuştur.

NOVAFERTİL'i tercih ederek Avrupa'nın en önemli tüp bebek ve kısırlık tedavi merkezlerinden birini seçmiş oluyorsunuz.
Ekibimiz sizin gibi binlerce hastayı bebek sahibi yapmış olan konusunda uzman doktor, embriyolog, ürolog, hemşire ve psikologtan oluşmaktadır.
Tüm bilgi ve tecrübemizi sizin tedavinize adayacağımızdan emin olmanızı isteriz. Sizin için bu kararın zorluğunu anlıyoruz. Bu sitede NOVAFERTİL'deki tedaviniz hakkında sizi bilgilendirecek konular bulunmaktadır. 

Amacımız, sizlere uygulanacak işlemler hakkında bilgi sahibi olmanız ve kendinizi konforlu hissetmenizdir. Merkezimiz etkinliği kanıtlanmış yenilikleri, dünya ile aynı anda sizlerin hizmetine sunmaktadır.